Studioja e arkitekturës e rregulluar me 2,000 lule – ONUP Magazine
fade
7819
post-template-default,single,single-post,postid-7819,single-format-standard,eltd-core-1.0,flow-ver-1.3,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Studioja e arkitekturës e rregulluar me 2,000 lule

Arkitekti Cornelius Gavril nga studio PIUARCH ka rregulluar studion e tij të arkitekturës me më shumë se 2,000 lule të llojeve të ndryshme.

Ai ka përdorur karafila, trëndafila, zambak, rozmarinë, livando e disa lloje tjera për ta rregulluar gjithë studion e tij, pasi ka thënë se është natyra dhe gjelbërimi ato që e bëjnë çdo gjë më atraktive, transmeton Koha.net.

Gavril ka rregulluar studion e tij edhe nga brenda, dhe thotë se ka bërë instalimin e disa parfumeve me aroma të luleve. /KOHA.net

No Comments

Leave a Reply